NaglowekAdresowy

Tarkett

Sport – elastyczna wykładzina wielowarstwowa z nieprzezroczystą warstwą użytkową barwioną w masie. Produkowana w arkuszach. Zabezpieczona rondo 42 sportpoliuretanem PUR. Przeznaczona do stosowania w zamkniętych obiektach i pomieszczeniach o charakterze sportowym, np. wielofunkcyjnych halach sportowych, szkolnych salach gimnastycznych, salach treningowych, siłowniach, salach fitness, pomieszczeniach rehabilitacji ruchowej.

Norma 43 - to elastyczna prasowana wykładzina homogeniczna. Charakteryzuje się doskonałymi parametrami jakościowymi i wysoką estetyką. Jej walory norma43użytkowe doceniono już w pierwszym roku po wprowadzeniu wykładziny Norma 43 na rynek, kiedy ogłoszono ją Innowacją Roku 2008. Z kolei przyznane 6 czerwca 2011 roku Polskie Godło Promocyjne „Teraz Polska”, potwierdziło doskonałą jakość i nowoczesność produktu.

Centra 43 - elastyczna prasowana wykładzina homogeniczna. Produkowana w arkuszach i płytkach. Zabezpieczona poliuretanem PUR. Odporna na działaniecentra 43 20110211 131839 mikroorganizmów.

Ultra 43 – elastyczna prasowana wykładzina homogeniczna. Produkowana w arkuszach i płytkach. Zabezpieczona poliuretanem PUR.lobby ultra Odporna na działanie mikroorganizmów.

Elektra 43 – elastyczna prasowana wykładzina homogeniczna. Produkowana w arkuszach i płytkach. Zabezpieczona poliuretanem PUR EL. Posiada wzór elektra 43bezkierunkowy.

Okładzina ścienna Modus - Elastyczna homogeniczna okładzina ścienna. Produkowana w arkuszach. Zabezpieczona poliuretanem PUR. Odpornanamodus zdj działanie mikroorganizmów.

Acczent Excellence 70 Topaz to kompaktowa podłoga winylowa o drukowanym wzorze i dobrej odporności na użytkowanie. Kolekcja dostępna jest w szerokości 2,3, lub 4 m. i oferuje ponad 20 wzorów a wśród nich dekory mineralne i ciepłe odcienie drewna, które tworzą w pomieszczeniu relaksującą atmosferę. Ochrona powierzchni TopClean gwarantuje łatwe czysz ...

Tapiflex Excellence 65 – Komfort i harmonia kolorów

40 lat sukcesów w branży podłóg
Gdy spojrzymy wstecz na 40 lat sukcesów w branży podłóg, iQ Granit to jeden z najlepszych materiałów podłogowych na rynku. Tysiące architektów korzysta z możliwości iQ Granit przy tworzeniu harmonijnych wnętrz komercyjnych. Dziesiątki tysięcy personelu sprzątającego wie, że twierdzenia o wyjątkowych ...

Oferta wielorakich rozwiązań, która stanowi odpowiedź na potrzeby różnych poziomów projektowego
Wyjątkowa wydajność oraz szeroka gama kolorów, formatów i akcesoriów sprawiają, że iQ Optima stanowi właściwą odpowiedź na różnorodne potrzeby projektantów. Dla pojedynczego obszaru lub całego dobranego projektowania, iQ Optima sprawdza ... 

Wybór Primo Premium
Primo Premium to homogeniczna wykładzina PCW wysokiej jakości przeznaczona do większości typów budynków, takich jak szkoły, ośrodki zdrowia i inne budynki publiczne. Wykładzina Primo Premium jest wzmacniana systemem PUR i nie wymaga woskowania ani pastowania przez całe życie produktu.

Mystkowska Company


tel. 602 226 252

www.wykladzinyobiektowe.eu
biuro@wykladzinyobiektowe.eu