NaglowekAdresowy

Norma 43 - to elastyczna prasowana wykładzina homogeniczna. Charakteryzuje się doskonałymi parametrami jakościowymi i wysoką estetyką. Jej walory norma43użytkowe doceniono już w pierwszym roku po wprowadzeniu wykładziny Norma 43 na rynek, kiedy ogłoszono ją Innowacją Roku 2008. Z kolei przyznane 6 czerwca 2011 roku Polskie Godło Promocyjne „Teraz Polska”, potwierdziło doskonałą jakość i nowoczesność produktu.

Wykładzina Norma 43 produkowana jest w arkuszach i płytkach. Zabezpieczona poliuretanem PUR. Odporna na działanie mikroorganizmów. Posiada wzór bezkierunkowy, dostępna w 24 wybarwieniach. Ma własności rozpraszania ładunków elektrostatycznych.
Wykładzina Norma 43 może być stosowana w pomieszczeniach przeznaczonych na stały pobyt ludzi, w budownictwie mieszkaniowym o wysokiej intensywności użytkowania, w obiektach użyteczności publicznej o bardzo dużym natężeniu ruchu, w obiektach przemysłu lekkiego o wysokiej intensywności użytkowania oraz w pomieszczeniach wymagających ochrony przed elektrycznością statyczną.

Grubość całkowita 2,0 mm

Mystkowska Company


tel. 602 226 252

www.wykladzinyobiektowe.eu
biuro@wykladzinyobiektowe.eu