NaglowekAdresowy

 • R-Tile system podłóg do garażu jest szybki i łatwy do zainstalowania oferuje niezwykle trwałą powierzchnię, która jest specjalnie zaprojektowana, aby radzić sobie z parkowaniem pojazdów. Nasz produkt do garażu jest łatwy do utrzymania czystości, wystarczy tylko przetarcie wilgotnym mopem, płytki te sa odporne na uderzenia spadających narzędzi.

  Read more
 • Opcja Slate posiada unikalny system zapięć który jest niewidoczny, pomaga to na szybki i wygodny montaż na praktycznie każdej twardej nawierzchni.

  Read more
 • Dostępne w 10 kolorach R-Tek podłogi sportowe posiadają bardzo atrakcyjne wykończenie antypoślizgowe, co czyni je doskonałym rozwiązaniem do siłowni wielkopowierzchnowych i domowych oraz fitness centrum.

  Read more
 • Posadzki komercyjne Textured, Studded i Chequer Plate

  Połączenie profesjonalnego, atrakcyjnego wykończenia, które jest zarówno ciepłe, miękkie, bardzo wytrzymałe i antypoślizgowe. Płytki R-Tile tworzą idealną podłogę dla garaży, siłowni, biur itp.

  Read more
 • Szybkie i proste w instalacji płyty przemysłowe R-Tek mogą być luźno układane praktycznie na każdej powierzchni. Układanie płyt nie zakłóca harmonogramu pracy. Płyty są dostepne w 10 standardowych kolorach dzięki czemu można doposawać podłogę do koloru firmy.

  Read more
 • Sport – elastyczna wykładzina wielowarstwowa z nieprzezroczystą warstwą użytkową barwioną w masie. Produkowana w arkuszach. Zabezpieczona rondo 42 sportpoliuretanem PUR. Przeznaczona do stosowania w zamkniętych obiektach i pomieszczeniach o charakterze sportowym, np. wielofunkcyjnych halach sportowych, szkolnych salach gimnastycznych, salach treningowych, siłowniach, salach fitness, pomieszczeniach rehabilitacji ruchowej.

  Read more
 • Płyty winylowe z zamkiem do dowolnego układania

  Traffic System jest nową wykładziną w naszej ofercie, która składa się w 100% z PCV. Przeznaczenie Traffic System to przede wszystkim hale i obiekty przemysłowe, ale także obiekty sportowe i obiekty użyteczności publicznej (szkoły, przedszkola, szpitale).

  Read more

Mystkowska Company


tel. 602 226 252

www.wykladzinyobiektowe.eu
biuro@wykladzinyobiektowe.eu