NaglowekAdresowy

Wykładziny R-tek

Posadzki komercyjne Textured, Studded i Chequer Plate

Połączenie profesjonalnego, atrakcyjnego wykończenia, które jest zarówno ciepłe, miękkie, bardzo wytrzymałe i antypoślizgowe. Płytki R-Tile tworzą idealną podłogę dla garaży, siłowni, biur itp.

Dostępne w 10 kolorach R-Tek podłogi sportowe posiadają bardzo atrakcyjne wykończenie antypoślizgowe, co czyni je doskonałym rozwiązaniem do siłowni wielkopowierzchnowych i domowych oraz fitness centrum.

R-Tile system podłóg do garażu jest szybki i łatwy do zainstalowania oferuje niezwykle trwałą powierzchnię, która jest specjalnie zaprojektowana, aby radzić sobie z parkowaniem pojazdów. Nasz produkt do garażu jest łatwy do utrzymania czystości, wystarczy tylko przetarcie wilgotnym mopem, płytki te sa odporne na uderzenia spadających narzędzi.

Opcja Slate posiada unikalny system zapięć który jest niewidoczny, pomaga to na szybki i wygodny montaż na praktycznie każdej twardej nawierzchni.

Szybkie i proste w instalacji płyty przemysłowe R-Tek mogą być luźno układane praktycznie na każdej powierzchni. Układanie płyt nie zakłóca harmonogramu pracy. Płyty są dostepne w 10 standardowych kolorach dzięki czemu można doposawać podłogę do koloru firmy.

Mystkowska Company


tel. 602 226 252

www.wykladzinyobiektowe.eu
biuro@wykladzinyobiektowe.eu